XVIII. PRVENSTVO ZVEZE OTS CELJE 2023

FINALE / XVIII. PRVENSTVO ZVEZE OTS CELJE 2023 - KVALIFIKACIJE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO

MOŠKI - POSAMEZNO (2x120 LUČAJEV)

V soboto, 11.2.2023 se je v Slovenskih Konjicah pričelo XVIII. Prvenstvo Zveze OTS Celje, ki je bilo razdeljeno na dva tekmovalna dneva. Po prvem dnevu je vodil član kegljaškega kluba KOMCEL iz Celja, Rok Krajnc s 582 podrtimi keglji (na naslovni fotografiji drugi z leve), sledila sta mu člana kegljaškega kluba KONJICE, Stane Gmajner s 571 podrtimi keglji in Franc Kirbiš s 569 podrtimi keglji.

Z nestrpnostjo smo pričakovali drugi tekmovalni dan na kegljišču v Šoštanju, ki se je pričel z manjšo okvaro na tretji tekmovalni stezi, katero je domači organizator tekmovanja uspešno odpravil. Vodilni Rok Krajnc je obdržal prednost s prvega tekmovalnega dne in se veselil 1. mesta. Iz tretjega mesta s prvega tekmovalnega dne, je na 2. mesto napredoval Franc Kirbiš, ki je za Rokom zaostal le štiri keglje. Leta 2022 je Rok Krajnc zaostajal za 13 kegljev. Največji skok je uspel Davidu Pečnaku, članu kegljaškega kluba KONJICE, ki je z najboljšim rezultatom v Šoštanju (579), napredoval iz osmega mesta na skupno 3. mesto.

Najboljša dva, Rok Krajnc in Franc Kirbiš, sta se uvrstila na državno prvenstvo, ki bo potekalo 1.4. in 2.4.2023.

OBVESTILO TK ZVEZE OTS CELJE - RAZPORED

RAZPORED TEKMOVANJA - TABELA

REZULTATI FINALA - 1. DAN

OBVESTILO TK ZVEZE OTS CELJE - REZULTATI