1. KROG (OTS CELJE 2021/'22) ŠOŠTANJ II : KONJICE III

1. KROG (OTS CELJE 2021/'22) ŠOŠTANJ II : KONJICE III

DRUGA EKIPA ŠOŠTANJA PRIČELA NOVO SEZONO S PORAZOM V LIGI OTS CELJE

Po enoletnem premoru, iz vsem nam znanih razlogov, se je tudi v OTS Celje pričelo tekmovanje s sedmimi sodelujočimi ekipami. Druga ekipa Šoštanja je pričela z domačo tekmo proti kegljačem iz Slovenskih Konjic, ki so prispeli v Šoštanj s ciljem, da presenetijo domače kegljače. To jim je tudi v celoti uspelo. Že v igri prvega para je bilo možno videti, da se bo morala domača ekipa pošteno potruditi, če bo želela osvojiti kakšno točko za tabelo. Na koncu igre prvega para sta si ekipi razdelili obe ekipni točki in prednost 29 kegljev je bila na strani gostov. V igri drugega para ni šlo po načrtih domačih kegljačev in gostje so neprepričljivo igro domačinov kaznovali z odvzemom obeh ekipnih točk in povečali prednost na skoraj neulovljivih 161 kegljev. Igra tretjega para je odločala o zmagovalcu tekme. Domačina, ki sta morala za zmago osvojiti obe ekipni točki in izničiti zaostanek v podrtih kegljih, sta izvrstno začela za razliko od gostujočih tekmovalcev. Na polovici sta uspela osvojiti vse štiri set točke in prepoloviti zaostanek v številu kegljev na 81. Nadaljevanje je obetalo veliko dramo, vendar do nje, na žalost domačinov, ni prišlo. Slabše nadaljevanje obeh domačinov in boljša igra obeh gostujočih kegljačev, je pomenila, da je zmaga odšla v Slovenske Konjice. Na koncu zaslužena zmaga gostov s 5:3 in prednostjo 100 kegljev.

V naslednjem, 2. krogu kegljači druge ekipe Šoštanja čaka zanimiv obračun z aktualnimi prvaki lige OTS Celje na kegljišču Golovec v Celju v sredo, 17.11.2021 s pričetkom ob 18.00 uri.

Šoštanj II: Križovnik – 463 (0), Kramer – 524 (1), Bibič – 434 (0), Aleksić – 476 (0), Ognjenović – 513(1), Kompari – 494 (1).

       Uradni ekipni zapisnik KZS – 1. krog

      Statistika tekme

Rezultati 1. kroga 🎳 KK TIM LAŠKO je bil PROST.

  KK ŠOŠTANJ II : KK KONJICE III (2904:3004); 3:5
KK LJUBNO G.K.E. : KK LAŠKO (2961:2907); 5:3

KS CINKARNA : KK KOMCEL CELJE (preloženo zaradi bolezni in poškodb)

 

       REZULTATI OTS CELJE IN VRSTNI RED – 1. KROG

       RAZPORED TEKMOVANJA OTS CELJE 2021-2022