ŠOŠTANJ 2019 BAJŽLJU IN FARASINOVI

ŠOŠTANJ 2019 BAJŽLJU IN FARASINOVI

ŠOŠTANJ 2019  BAJŽLJU IN FARASINOVI
       
Pa smo ga spravili pod streho. Uspešno smo zaključili 18. Božično - novoletni turnir. Tekmovanja se je udeležilo preko 170 tekmovalcev in tekmovalk iz domovine in tujine, ki so bili razdeljeni v štiri tekmovalne kategorije. Predtekmovanje je potekalo od 17. decembra do 4. januarja. Zadnji dan je organizator rezerviral za finale osmih najboljših registriranih tekmovalcev in tekmovalk, medtem ko je za neregistrirane veljal rezultat dosežen do zadnjega tekmovalnega dne. Veliko tekmovalcev je bilo razočaranih nad svojimi rezultati, saj bi lahko na lepo pripravljenih stezah dosegli veliko boljše rezultate kot so jih. V predtekmovanju je 5 tekmovalcev preseglo 600 podrtih kegljev ali več. Poslastica zadnjega dne so bile finale, v katerem so številni ljubitelji kegljanja videli borbo do zadnjega lučaja, ki je odločal o zmagovalcu turnirja. Organizator je odlično opravil svoje delo, saj ni bilo nikakršnih pripomb, bilo pa je nekaj pohval s strani tekmovalcev in gledalcev. Je pa organizator obljubil, da bodo konec tega leta izpeljali 19. turnir s še večjim denarnim skladom in večjo mednarodno udeležbo.

Nasvidenje na 19. turnirju v decembru 2019.

       REZULTATI - FINALE (PDF) ali KLIKNI

   Fotografije - 5.1.2019