XX. ODPRTO PRVENSTVO VETERANK IN VETERANOV

CELJE 2018 - XX. ODPRTO PRVENSTVO VETERANK IN VETERANOV

Po končanem ligaškem tekmovanju kegljačice in kegljači ne počivamo - v tednu med 2.4 in 6.4.2018 se bo na kegljišču Golovec v Celju odvijalo XX. odprto prvenstvo veterank in veteranov. Za 1. mesto v vsaki starostni skupini prejme zmagovalka/zmagovalec pokal ter za 2. in 3. mesto medaljo.

Tudi člani KK Šoštanj bomo imeli svoje predstavnike, in sicer Brane Arnuš, Rasim Hasičić, Vlado Križovnik, Pavle Petrović, Darko Jug, Roman Sečki, Marjan Voršnik, Leopold Fidej, Jože Sotler, Božo Ognjenović, Miloje Aleksić in Franc Kramer (razpored tekmovanja v PDF prilogi).

Vsem registriranim članicam/članom KK včlanjenih v KZS, se doseženi rezultati štejejo za nastop na državnem prvenstvu, ki ga organizirata TK OTS Celje in KK CELJE dne 21/22.4.2018 na kegljišču Golovec v Celju.

Razpored tekmovanja 2.4.-6.4.2018 (Vir: TK OTS Celje)

Rezultati tekmovanja z dne 2.4.-6.4.2018 (Vir: TK OTS Celje)

Fotografije z dne 4.4.2018 (sreda) in 6.4.2018 (petek)