DP ZA ČLANE / ČLANICE POSAMEZNO 2022

DP ZA ČLANE / ČLANICE POSAMEZNO 2022

DP ZA ČLANE IN ČLANICE – V VODSTVU VELIŠČEK IN PEČOVNIKOVA

Po prvih dveh krogih smo dobili 16 igralk in igralcev, ki so se uvrstili v izločilne boje. Ti bodo na sporedu 9.4.2022 na Prevaljah (moški), v Pivki (ženske) ter 10.4.2022 v Šoštanju (polfinale in finale). Po treh nastopih se bodo podelile tudi medalje v kombinaciji. Pri moških si je vodilna trojka na čelu s Francijem Veliščkom (Triglav) nabrala lepo prednost, za tekme na izpadanje pa se je oblikovalo kar nekaj zanimivih parov. Pri dekletih je trenutno na vrhu Petra Pečovnik (Impol), vendar pa so zasledovalke zelo blizu, tako da bo borba za medalje v kombinaciji še zelo napeta (tekst: spletna stran KZS).

IZLOČILNI DVOBOJI SE BODO V SOBOTO, 9.4.2022 NAMESTO OB 10:00 ZAČELI OB 12:00.
 

       Litija-Hrastnik / Razpored / posamezno - moški

       Črnomelj-Ljubljana / Razpored / posamezno - ženske

       Rezultati - kombinacija 1. in 2. krog / moški

       Rezultati - kombinacija 1. in 2. krog / ženske

       Prevalje 2022 / Člani posamezno / Razpored

       Pivka 2022 / Članice posamezno / Razpored

 

      YouTube kanal kegljaškega kluba Šoštanj Kegljišče Šoštanj